Milline jõud peitub meie mõtetes?

“Kui su meeled on nõrgad osutuvad situatsioonid probleemiks, kui su meeled on balansis saavad situatsioonidest väljakutsed ja kui su meeled on tugevad muutuvad situatsioonid avatud võimalusteks.” 

Väga huvitav on mõelda selle üle, et ükski inimene ei saa valida kas ta loob oma mõtetega enda reaalsust või mitte, sest iga elus olev indiviid loob oma reaalsust ühel või teisel viisil niivõinaa. Seega me ei saa valida kas luua või mitte, me saame valida kuidas luua. Kõige huvitavam ja müstilisem selle teema juures on aga see, et suurem osa inimestest pole ju tegelikult absoluutselt teadlikud, et nad seda teevad iga sekund, iga tund ja iga päev. Me oleme siia planeedile sündinud loojad ja siin reaalsuses lisaks mõtetega visualiseerimisele on ülimalt oluline ja vajalik kooskõlastada see läbi oma käitumiste, välja öeldud sõnade ja aktiivse tegutsemise. Tuleb vaadata üle oma suhtumised ja vastutused ning mis peamine tuleb jääda iseenda vastu üdini ausaks. Ajalugu on näidanud, et suudetakse luua hirmsaid asju ja tekitada hullumeelseid situatsioone, kuid mitte miski ei saa tekkida ehk manifesteeruda niisama tühjale kohale, kui selleks ei anta vastavaid eeldusi. Meil on alati võimalus valida, kas luua siia maailma tõelist väärtust, mis teeks selle maailma paremaks või luua kannatusi ja pidevat kaost.

Kui inimesed  vaid teadvustaksid kasvõi murdosa oma terviklikust potentsiaalist muutmaks seda maailma väga kiirelt paremaks kui iialgi varem kasutades pidevalt oma loomisvõimet erinevates valdkondades siis ei oleks mõtet ka sellel blogil, sest see kõik on juba niigi iseensest mõistetav. Täna veel see ei ole iseenesest mõistetav, mis on ka arusaadav, kuid mul on siiralt hea meel näha üle maailma enda ümber ülimalt inspireerivaid ja suuri tegusi tegevaid inimesi, kes saavad aru oma missioonist siin planeedil ja teevad kõik selleks, et leida aina rohkem sarnase maailmavaatega inimesi ühendades JÕUD nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka mentaalsel tasandil.

Vahest tundub, et me unistame, visualiseerime, mõtleme ja tahame väga saavutada oma eesmärki, kuid pidevalt on ees takistused, mis ei lase sellel eesmärgil füüsiliselt manifesteeruda ning üheks peamiseks põhjuseks on siiski puudulik ACTION – ehk füüsiline  ja hingestatud tegutsemine. Vahest võib olla meie alateadvusse ära uppunud see usk sellesse, mida me teeme, mis piltlikult tähendab seda, et lisaks unistamistele ja visualiseerumistele on ka hingestatud tegevus, kuid alateadvus võitleb tugevalt vastu, kuna sügaval sisimas me teame, et see ei “ole võimalik”. Siiski ei tasu unustada, et kõik on võimalik, kuid selleks tuleb mõista seda, milline jõud on meie visualiseerival ja mõtleval meelel ja kuidas panna see koostööd tegema meie üli võimsa südamega ehk sisetundega, kes on alati 2 sammu ees meie mõtlevast meelest.

Inimese multi-dimensionaalne organism koos oma anatoomiliste ja bio-keemiliste elementidega on meeletult keeruline, kompleksne ja samalajal ääretult ilus nähtus meie Universumis. Inimene kui olem ei eksisteeri ainult pealaest jalatallani, vaid kogu tema olemus liigub Universumite, dimensioonide ja reaalsusväljade vahel ringi, kuid meie meel on hetkel lokaliseerunud väga kitsa taju riba peale, mis hoiab meid kindlas hologrammis ehk aja-ruumi kordinaadis. Kusjuures on kindlaks tehtud, et inimese mõte koosneb keemilistest ühenditest, seega iga kujutad pilt mis ilmub käbinäärmesse omab mingite keemiliste ühendite kombinatsiooni. Seega ei saa välistada, et meie ümber eksisteerivad inimeste kombineeritud mõtete reaalsused, kus kõik võimalused ja võimalikkused nii tulevik, olevik kui ka isegi minevik on veel avatud, kuid siiski teistel sagedustel, mis jäävad meie taju aladest väljapoole. Olenemata sellest, et me ei näe ega taju seda keskkonda, mõjutavad need mõtted meie reaalsust 100%. Ei saa ju arvata, et välja visatud mõte läheb otsemaid kuhugi kosmose tolmuks – ei kindlasti mitte. See mõte otsib oma kohta – millal, kus ja mis kujul manifesteeruda selle inimese ellu. Ei öelda ju niisama, et ole oma mõtetega ettevaatlik, sest need võivad täide minna.

Väga suurt energiat ja tuge annab igale mõttele, mille taga on idee või unistus üleskirjutamise jõud. Mida aeg edasi, seda rohkem ma mõistan kui oluline on enda jaoks eluliselt vajalikud teemad ja situatsioonid kirja panna. Igapäevased positiivsed afirmatsioonid kuuluvad ka kindlasti loova visualiseerimise kõige tähtsamate elementide hulka. Oluline on meeles pidada ka see, et visualiseerimisel ja kirja pandud mõtetega tuleb olla alati maksimaalselt täpne ja konkreetne, sest on väga palju kontseptsioone millest meie alateadvus aru ei saa. Üks kiire näide: Ma soovin enda ellu rohkem raha.
See on võibolla enimlevinud anti-afirmatsioone, millega alateadvusel pole mitte midagi peale hakata ja üldjuhul lõppeb see sõnum sellega, et leitakse kuskilt 1 euro maast – 1 euro on alateadvuse jaoks ka rohkem, seega olgem üli täpsed oma soovidega. Loomulikult isegi kui tuleb konkreetne soov: Ma soovin teenida 3000 eurot kuus! Visualiseerid iga päev seda raha ja mida kõike sa selle eest ka ei osta. Kui aga mõtestatud ja hingestatud tegevust taga pole ega siis niisama universum raha ei pillu kui siis vahest mõne üksiku lotovõidu puhul.

Sinna kuhu me suuname oma fookuse ja energia seda me enda ellu ka tõmbame.
Mitte ükski situatsioon meie elus ei saa juhtuda juhuslikult, samamoodi mitte ükski inimene, keda näeme tänavapildis ei kõnni meile vastu juhuslikult. Kogu reaalsus, mida me juba näeme on tegelikult minevik ehk tagajärg, mis on juba kuskil kellegi mõtete tulemusel loodud ja füüsiliselt manifesteerunud. Inimeste mõtetel pole veel lubatud koheselt manifesteeruda, sest meie teadlikkus olemasolevast on liiga tilluke ja see tooks kaasa suuri katastroofilisi tagajärgi, seetõttu läbivad meie mõtted erinevaid filtreid ja ajalisi protsesse, mille käigus võib juhtuda ka seda, et teatud mõtted ei jõuagi nii kaugele, et füüsiliselt ilmestuks. Üldjuhul need mõtted mis ei realiseeru ei kanna endaga piisavalt tugevat energiat ja konkreetsust ning nende mõtete keemilised ühendid jäävad liiga hapraks ning lagunevad koost. Seega on üli oluline emotsionaalenergia ja füüsilise energia jõud, et aktiveerida mentaalenergia, sest vastasel korral jääb väljasaadetud mõttele liiga väike energia, mis ei jõua oma sihtpunktini.
Loomulikult suuremas pildis on omakorda looja ka meie elusolend planeet Maa, kelle hologrammis me kõik püsime.

Kui me tõeliselt soovime midagi teha, siis me leiame selleks alati võimaluse, kui ei, siis leiame alati vabandused. Tuletades endale igapäev meelde, et oma mõtetega ja samal ajal oma tegudega, sõnadega, käitumistega, arvamuste ja uskumustega loome oma tulevikku, kuid ärgem unustagem, et see kus me oleme täna nüüd ja praegu on juba kunagiste mõtete tulemusel manifesteerunud. Meil on hea võimalus nüüd analüüsida iseennast, oma mõtteid ja oma elu mõned aastad tagasi, sest sealne olevik on saanud nüüd tänaseks olevikuks. Küsimus on selles, kas me oleme täielikult rahul sellega mis meil juba on ja mille eest tuleb loomulikult olla tänulik või sooviksime luua juurde midagi millest tunneme täna puudust. Üldjuhul hea ja kvaliteetse mõtte, idee, soovi  või unistuse tulemust nähakse pärast esimest või teist aastat aga see eeldab ka õiget meelestatust ja hingestatud järjepidavat tegevust. Unistamisest ja selle kirja panemisest piisab korra, et see täide läheks aga selle nimel tuleb tööd teha siiski iga päev nii mentaalselt kui füüsiliselt, et elutuli ja kirg ei kustuks esimeste kuudega. Üks kiire näide suhtest: Mees unistab unelmate naisest, kes oleks tark, ilus, mõistev, armastav, hooliv, tänulik, aus ja spirituaalne. Piisab hetkest, et kogu see pilt jäädvustada enda käbinäärmes ja Universum hakkab juba kõike selles suunas liigutama, kuid mees ei tohi unustada, et ta peab iga päev tegema tööd selleks, et selline naine tema ellu ilmestuks ja olema juba iseendale need alapunktid selgeks teinud, mida ta soovib näha enda unelmate naises, sest nagu me teame, sarnane loob sarnast. Mees tegi kõik nii nagu peab ja 2 aasta pärast kohtubki ta oma unelmate naisega, kuid juhtub see, et olles 2 aastat elanud õnnelikus abielus avastab mees lõpuks, et naine petab teda. Mis juhtus? Mitte naine ei olnud süüdi, et ta oma meest petab vaid pigem vastupidi, sest mees võttis seda kui Universumi poolt saadetud loterii võitu, pärast mida võis jalad seinale visata ja kõik alapunktid unustada.
Mees lõi oma mõtetega täpselt sellise reaalsuse nagu ta soovis ja 2 aastat hiljem ta sai selle mida soovis, kuid 4 aastat hiljem ta kaotas selle, sest ta andis alateadvusele signaali, et aitab nüüd küll.

“Lõpuks kui me saame teadlikult aru kui mõjuvõimsad on meie mõtted, mõistame ka seda, et meie elu on täpselt selline nagu me lubame sellel olla.” – Melanie Moushigian Koulouris

KUULA HELIFAILINA ANTUD POSTITUST:

 

IMG_6721


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s